DZIAŁ SPRZEDAŻY

tel: 41 240 56 50
fax 41 240 56 51
kom: 661 017 522 lub 661 266 645
e-mail: zamowienia@medosparapety.pl

Paweł Werens
kierownik oddziału
tel: 41 240 56 60
kom: 661 015 047
e-mail: p.werens@medosparapety.pl

PŁATNOŚCI I REKLAMACJE:

Aneta Staszałek
dyspozytor działu
tel: 41 240 56 70
kom: 601 451 031
e-mail: a.staszalek@medosparapety.pl

LOGISTYKA I FAKTURY:
Iwona Rożek
tel: 41 240 56 65
e-mail: i.rozek@medosparapety.pl
Iwona Nowak
tel: 41 240 56 75
e-mail: i.nowak@medosparapety.pl

ZAMÓWIENIA STANDARDOWE, OBRÓBKI BLACHARSKIE ORAZ INNY RAL,
ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE, MDF, KAMIEŃ:

Paulina Sobańska
tel: 41 240 56 55
e-mail: p.sobanska@medosparapety.pl

kontakt-kreska

DZIAŁ HANDLOWY

Dariusz Rogalski
specjalista ds. marketingu i handlu
kom: 661 018 283
e-mail: d.rogalski@medosparapety.pl

Agnieszka Englert
specjalista ds. marketingu i handlu
kom: 661 012 254
e-mail: a.englert@medosparapety.pl

Mateusz Zychowicz
specjalista ds. marketingu i handlu
kom: 601 333 802
e-mail: mateusz@medosparapety.pl

Wojciech Reizer
specjalista ds. marketingu i handlu
kom: 661 018 646
e-mail: w.reizer@medosparapety.pl