Kliknij na rejon, który cię interesuje

Skontaktuj się z nami

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kamil Sękowski

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 601 173 646
e-mail: kamil@medos.pl

Daniel Dziemianowicz

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 601 170 631
e-mail: daniel@medos.pl

Krzysztof Rakowski

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 605 845 202
e-mail: krzysztof.rakowski@medos.pl

Adam Trzciński

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 601 173 676
e-mail: adam.t@medos.pl

Łukasz Szczepański

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 669 118 611
e-mail: lukasz.sz@medos.pl

Dariusz Rogalski

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 661 018 283
e-mail: d.rogalski@medosparapety.pl

Norbert Jankowski

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 607 110 737
e-mail: norbert.jankowski@medos.pl

Kasia Sudra

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 661 012 552
e-mail: k.sudra@medosparapety.pl

Agnieszka Englert

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 661 012 254
e-mail: a.englert@medosparapety.pl

Michał Pękalski

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 601 333 802
e-mail: michal@medosparapety.pl

Wojciech Reizer

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 661 018 646
e-mail: w.reizer@medosparapety.pl

Tomasz Wróbel

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 607 540 107
e-mail: tomasz@medosparapety.pl

Dariusz Kuty

Specjalista ds. marketingu i handlu
kom. +48 607 502 606
e-mail: d.kuty@medos.pl
Medos
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Magazynowa 3
86-200 Chełmno
NIP: 875-10-02-162

e-mail: parapety@medos.pl
tel.: +48 56 691 20 68
fax: +48 56 691 20 69
pn-pt: 08:00-16:00
Medos Parapety s.c.
ul. Matejki 2a
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 875-15-55-665
e-mail: zamowienia@medosparapety.pl
tel.: +48 41 240 56 50
fax: +48 41 240 56 51
pn-pt: 08:00-16:00