Paweł Kłos

Dyrektor Działu Parapetów
e-mail: pawel.k@medos.pl
tel. 56 691 20 67
kom. 663 356 270

Kasia Panek

Kierownik Działu Parapetów
e-mail: kasia.p@medos.pl
tel. 56 691 20 74
kom. 661 022 333

Magda Oleksy

Dyspozytor Działu Parapetów
Reklamacje
e-mail: magda.o@medos.pl
tel. 56 662 74 12
kom. 661 470 492

Kasia Frankiewicz

Specjalista ds. sprzedaży
MDF, parapety kompaktowe
e-mail: kasia.f@medos.pl
tel. 56 691 20 68
kom. 661 068 233

Agnieszka Mątewska

Specjalista ds. sprzedaży
Kamień
e-mail: agnieszka.m@medos.pl
tel. 56 691 20 67
kom. 607 517 282

Patrycja Madej

Specjalista ds. sprzedaży
XPS, podwaliny Stropex
e-mail: patrycja.m@medos.pl
tel. 56 691 20 68
kom. 605 878 843

Agnieszka Wajwer

Specjalista ds. sprzedaży
Zamówienia standardowe,
Zamówienia niestandardowe

e-mail: agnieszka.w@medos.pl
tel. 56 691 20 68
kom. 661 068 233

Agnieszka Bolt

Specjalista ds. sprzedaży
Dodatki, wysyłki kurierskie
e-mail: agnieszka.b@medos.pl
tel. 56 691 20 72
kom. 607 643 151

Kamila Lipska

Specjalista ds. sprzedaży
Dodatki, wysyłki kurierskie
e-mail: kamila.l@medos.pl
tel. 56 691 20 72
kom. 607 643 151

Małgorzata Ernest

Specjalista ds. sprzedaży
Faktury,
Zamówienia standardowe

e-mail: gosia@medos.pl
tel. 56 691 30 89
kom. 785 712 211

Elżbieta Jałoszyńska

Specjalista ds. sprzedaży
Płatności
e-mail: ela.j@medos.pl
tel. 56 691 20 74
kom. 785 712 211

Agata Kwietniewska

Specjalista ds. magazynowych
Wysyłki kurierskie parapetów
e-mail: agata.s@medos.pl
kom. 663 117 911

Mateusz Guzowski

Specjalista ds. wdrożeń produktu
e-mail: mateusz@medos.pl
tel. 56 691 30 89
kom. 609 320 248

Mateusz Gaszkowski

Specjalista ds. wdrożeń produktu
e-mail: mateusz.gaszkowski@medos.pl
tel. 56 691 20 68
kom. 661 478 486

Aneta Staszałek

Kierownik Działu Parapetów
e-mail: a.staszalek@medosparapety.pl
tel. 41 240 56 60
kom. 661 015 047

Paulina Sobańska

Dyspozytor Działu Parapetów
e-mail: p.sobanska@medosparapety.pl
tel. 41 240 56 80
kom. 601 451 031

Katarzyna Zgoda

Specjalista ds. sprzedaży
Kamień i zamówienia niestandardowe
(obróbki blacharskie oraz inny RAL)
e-mail: k.zgoda@medosparapety.pl
tel.41 240 56 55
kom. 661 266 645

Katarzyna Adwent

Specjalista ds. sprzedaży
Zamówienia standardowe
e-mail: k.adwent@medosparapety.pl
tel. 41 240 56 85
kom. 661 017 522

Dominika Włosek

Specjalista ds. sprzedaży
Kurier, MDF
e-mail: d.wlosek@medosparapety.pl
tel. 41 240 56 75

Agnieszka Liśkiewicz

Specjalista ds. sprzedaży
Płatności
e-mail: a.liskiewicz@medosparapety.pl
tel. 41 240 56 70

Iwona Rożek

Specjalista ds. sprzedaży
Faktury
e-mail: i.rozek@medosparapety.pl
tel. 41 240 56 65
kom. 661 017 522